Renata Kaleinikovė

Sveiki!

Esu sertifikuota koučingo specialistė, įkūrusi emocinės gerovės studiją SAULĖTAI, kad sau ir kitiems priminčiau: mes galime rinktis, kaip norime, kad būtų – SauLėtai ar skubomis.  Mane įkvepia, galimybė Jums padėti, suteikti palaikymą ir kryptingą palydėjimą, kol eisite gilesnio savęs atradimo ir įgalinimo keliu iki pasieksite savo tikslus. Tikiu, kad nepasitenkinimas ir nemalonus jausmas, kurį galbūt dabar jaučiate, tėra tik gera trąša Jūsų vidiniam augimui, vidinės lyderystės ir potencialo atskleidimui. Turėdama unikalią profesinę ir gyvenimo patirtį, žinias  bei nuošrdų atidumą Jūsų patirtims ir situacijai, galiu užtikrintai lydėti Jūsų pokyčių kelyje link emocinės gerovės ir asmeninės ir profesinės sėkmės.

Daugiau nei dvidešimt metų plėtojau savo profesinį kelią įvairiose srityse, tokiose kaip, teisė, klientų aptarnavimas bei personalo valdymas, didelėse įmonėse. Ši profesinės patirties įvairovė padeda suprasti iššūkius ir galimybes, su kuriomis susiduriate skubomis besisukančioje kasdienybėje ir greitai besikeičiančiame pasaulyje. Mano profesinėje patirtyje, taip pat buvo galimybė būti mentore įvairių sričių specialistams ir įvairių atsakomybių vadovams. Ši veiklos sritis prisidėjo prie mano profesinio augimo kaip įkvepiančios ir empatiškos koučingo specialistės.

Mano koučingo filosofija paremta klientų įgalinimu pažinti savo baimes, atskleisti stiprybes, įveikti sunkumus ir sukurti veiksmingą strategiją, tikslų pasiekimui. Tikiu, jog kiekvienas žmogus turi potencialą, pasiekti savo sėkmę. Raktas, atrakinantis šį pontencialą, guli stalčiukuose: savo unikalių talentų pažinimo, savo asmeninio augimo skatinimo ir savo ateities vizijos vystymo.

Džiaugiuosi, kad kaip koučingo specialistė, galiu pasiūlyti pagal Jūsų unikalius poreikius ir siekius pritaikytą, kryptingą palydėjimą ir palaikymą einant sunkumų įveikimo ar pokyčių keliu. Dėl šio dėmesingo prisitaikymo prie Jūsų poreikių, mūsų koučingo sesijos bus ne tik efektyvios ir veiksmingos, bet įkvepiantis, malonus procesas ir laikas sau, kuris leis jaustis stipresniems ir sukurs stiprų pagrindą tęsti savęs stebėjimą, savęs atradimą ir sąmoningą norimo kelio pasirinkimą. Dirbant kartu padėsiu identifikuoti Jūsų stiprybes, vertybes ir vidinius norus, padėsiu sukurti aiškų veiksmų planą asmeniniam ar profesiniam pokyčių keliui, kuriuo eidami jausite prasmę ir atskleisite savo potencialą.

Mano įsipareigojimas prisidėti prie Jūsų sėkmingų pokyčių apima, mano jau trimas žinias ir patirtį, o taip pat ir tęstinį mokymąsi šioje srityje bei mano pačios asmeninį augimą. Nuolat domiuosi įvairiomis koučingo technikomis, asmeninio augimo ir efektyvumo praktikomis bei gilinu psichologijos žinias, kad galėčiau pasiūlytį efektyvų, kryptingą lydėjimą ir palaikymą Jūsų tikslams pasiekti. Taip pat dalyvauju koučingo specialistų bendruomenės renginiuose. Tai suteikia galimybę plėsti požiūrio perspektyvą ir gausinti žinias, kuriomis galiu pasidalinti su Jumis koučingo sesijose.

Asmeninė ir profesinė patirtis bei kompetencija mano koučingo praktikai suteikia stiprią empatiją ir nuoširdų emocinį palaikymą įvairiose gyvenimo situacijose. Kiekvienas turime savo autentišką patirtį. Dėl to iššūkiai, su kuriais susiduriame, turi skirtingą reikšmę, prasmę ir galimybę kiekvienam. Dažnai šiandienos sunkumai yra daugiasluoksniai, turintys sąsajas su ankstenėmis patirtimis. Koučingo sesijoje kuriu jaukią, saugią ir palaikančią erdvę, kurioje klientai jaučiasi matomi, girdimi ir įgalinti susigrąžinti asmeninę atsakomybę už savo gyvenimą ar savirealizaciją.

Koučingo paslaugas teikiu turėdama tikslą, padėti klientams atrasti ilgalaikes ir prasmingas strategijas, įgalinančias gyventi gyvenimą, kokio nori. Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi vidinį potencialą eiti norimu, autentišku, jam prasmingu keliu. Kiekvienas savo viduje gali atrasti savo saulę, savo vidinę ramybę, savo kelią, atskleisdamas savo vidines duotybes. 

Džiaugiuosi galėdama dalintis savo žiniomis ir entuziazmu dirbti su klientais, sprendžiantiems skirtingas situacijas įvairiose strityse, tiek asmeninio gyvenimo, tiek verslo ir savirealizacijos ir verslo.

Atskleiskite savo potencialą, raskite kelius sunkumams įveikti ir pasiekite asmeninę ar verslo sėkmę.

Individualus požiūris

Kiekvienai situacijai pritaikyta koučingo strategija, atitinkanti Jūsų poreikius ir siekius, kad užtikrinti efektyvius rezultatus.

Plati patirtis

Mano įvairiapusiška profesinė ir asmeninė patirtis įgalina suprasti Jūsų situaciją ir kryptingai lydėti įveikiant asmeninius, savirealizacijos ar veiklos sunkumus.

Empatija ir palaikymas

Kuriu jaukią, saugią ir palaikančią erdvę, kur jausitės matomi, girdimi ir įgalinti eiti savo autentišku gyvenimo keliu.

Veikiančios technikos

Koučingo sesijose naudoju įvairias koučingo technikas ir asmeninio augimo praktikas, kad padėčiau pasiekti ilgalaikių pokyčių.

Įsipareigojimas

Tarp sesijų domiuosi ir toliau tobulinu savo žinias asmeninio augimo srityje, kad suteikčiau tęstinį kryptingą palaikymą.

Pokyčių rezultatai

Padedu atskleisti Jums savo potencialą, plėtoti asmeninę lyderystę ir susikurti prasmingą gyvenimą ir savirealizaciją.

Smalsu ir įdomu kokių rezultatų pasiekė mano klientai? Su jų patirties istorijomis ir grįžtamuoju ryšiu galite susipažinti čia.

Išsilavinimas ir sertifikatai

 • Teisės profesinis bakalauras. Socialinių mokslų kolegija
 • Teisės magistras. Vilniaus universitetas
 • Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras. Kauno technologijos universitetas
 • Sertifikuota koučingo specialistė. International coaching community (ICC)
 • Emocinės gerovės koučingo specialistė (AACC)

Profesinė ir asmeninė patirtis

 • Plati profesinė patirtis, apimanti teisininkės, valdybos narės, padalinio vadovės, personalo vadovės, koučerės, mentorės, lektorės patirtį.
 • Įvairiapusiškas išsilavinimas – teisės magistras, žmogiškųjų išteklių vadybos magistras, tarptautinis koučingo sertifikatas, emocinės gerovės koučingo ir įvairūs kiti kursai.
 • Dalyvavimas koučingo bendruomenėje, jos organizuojamuose mokymuose, taip pat veiklių moterų bendruomenėje ir jos organizuojamuose mokymuose.
 • Pranešimų skaitymas ir mokymų vedimas įvairioms verslo bendruomenėms bei vaikų ir paauglių stovykloms, asmeninio augimo, motyvacijos, bendravimo (santykių), savirealizacijos vystymo temomis.
 • Savanoriavimas “Sidabrinėje linijoje”, kur kiekvieną savaitę su nekantrumu laukiu skambučio savo brandaus amžiaus pašnekovui, kad išgirsčiau dar vieną pasakojimą apie ilgą gyvenimišką patirtį ir išmoktas pamokas.
 • Gyvenimo balanso ieškotoja. Mėgaujuosi savo vykdoma veikla, kokybišku laiku su šeima, krosu prie upės, pasivaikščiojimu su Ugo, Prancūzu vandens šunimi (barbetu), meditacija, knygų skaitymu.
 • Vis studijuojanti, lankanti įvairias paskaitas, kursus, besidominti koučingu, psichologija ir psichoterapija.

Ar esate pasiruošę kurti gyvenimą, santykius ir realizuoti save taip, kas iš tiesų atspindi Jus, Jūsų pašaukimą, tikslą, prasmę ir potencialą?

Turėdama unikalią profesinę ir gyvenimo patirtį, žinias  bei nuošrdų atidumą Jūsų patirtims ir situacijai, galiu užtikrintai lydėti Jūsų pokyčių kelyje link emocinės gerovės ir asmeninės bei savirealizacijos sėkmės.