Koučingo sesija

Koučingo sesijose siūlau individualiai pritaikytą pokalbio struktūrą ir palaikymą tam, kad atsižvelgiant į Jūsų situaciją, savijautą ir tikslus, padėčiau pasiekti ar pakeisti tai, ko norite.

Ar šie klausimai apie Jūsų situaciją?

 • Ar jaučiatės užstrigę Jūsų esamoje situacijoje ir nežinantys, ką joje pakeisti, kad išjudėtumėte?
 • Ar Jums sunku rasti ir išlaikyti balansą tarp asmeninio gyvenimo ir darbo, dėl ko Jus kartas nuo karto persekioja nesibaigiantis stresas ir pervargimas ar perdegimas?
 • Arba gal esate išbandę daug savipagalbos metodų, dalyvavę mokymuose ir skaitę knygų, bet vis dar nepavyko pasiekti norimo pokyčio?
 • Ar patiriate iššūkių priimant sprendimus, susidėliojant prioritetus ar paskirstant savo laiką, kas trukdo pradėti siekti progreso?
 • Ar patiriate sunkumų sklandžiai komunikuojant ir kuriant prasmingus santykius su kitais žmonėmis, tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir profesiniame gyvenime?
 • Ar svajoji apie aiškią kryptį ir tikslus gyvenime, bet nežinai nuo ko pradėti?

Susitikime koučingo sesijose

Koučingo sesijose siūlau individualiai pritaikytą pokalbio struktūrą ir palaikymą tam, kad atsižvelgiant į Jūsų situaciją, savijautą ir tikslus, padėčiau pasiekti ar pakeisti tai, ko norite. Mano koučingo sesijos tinka siekiantiems pokyčių įvairiose gyvenimo srityse – asmeninio augimo, prasmingų santykių kūrimo, konstruktyvaus bendravimo, emocinei gerovei (at)kurti.

Ko tikėtis koučingo sesijose:

1. Pirmoji sesija (Įvadinė sesija): jos metu trumpai susipažinsime ir kalbėsimės apie Jūsų poreikius, lūkesčius ir esamą situaciją. Jau šio pokalbio metu galėsite suprasti ir pajausti ar mums pakeliui link jūsų siekių. 

2. Sekančios koučingo sesijos: išsiaiškinę Jūsų esamą situaciją, tęsime pokalbius, kad galėtumėte įsivardinti aiškų savo norą, tikslą ar sąmoningus pasirinkimus. Šiame etape prireiks keletos sesijų, kad galėtume atrasti kas Jums svarbu, kokios Jūsų vertybės, prisiminti svajones, atrasti viziją, suformuluoti norimus rezultatus ir padėti susikurti strategiją ar veiksmų planą Jūsų pokyčių kelionei.

3. Individualizuotos koučingo sesijos: koučingo sesijos yra individualiai pritaikytos prie jūsų poreikių, savijautos ir tikslų. Sesijų metu aptarsime kaip Jums sekasi įgyvendinti savo pasirinkimus, su kokiomis kliūtimis susiduriate ir kaip jas įveikiate, kaip galite patobulinti savo tikslo siekimo strategiją. Būdama Jūsų koučere pokyčių kelyje lydėsiu suteikdama palaikymą, padrąsinimą ir konstruktyvų grįžtmąjį ryšį, kad padėčiau Jums likti pasirinktame kelyje. 

4. Veiksmingos strategijos ir įrankiai: siekdama palengvinti Jūsų pokyčius ir augimą, pokalbių metu supažindinsiu ir panaudosiu įvairias strategijas ir įrankius, padedančius geriau pažinti save, kitus ir kaip galite pasiekti sėkmės. Tai gali būti technikos skirtos tikslų formulavimui, savęs pažinimui, sprendimų priėmimui, ribojnčių įsitikinimų keitimui ir kitos.

5. Atskaitomybė ir palaikymas: būdama jūsų koučere, būsiu ir Jūsų atskaitomybės partnere, padedančia išlaikyti įsipareigojimą tikslams ir į vidinį augimą orientuotą mąstyseną. Kas kartą Jus palaikančiai aptarsime progresą. Reikalui esant galima psichiatro -psichoterapeuto konsultacija.

6. Pažangos įvertinimas ir sėkmės šventimas: koučingo sesijų laikotarpiu mes vis peržvelgsime, kaip Jums sekasi siekti tikslų ir švęsime jūsų pasiekimus šiame pokyčių kelyje. Tai padės sustiprinti įsipareigojimą ir išlaikyti motyvaciją toliau siekti savo tikslų.

Koučingo sesijose gausite kryptingą palaikymą ir atrasite resursų, reikalingų kliūtims įveikti, išlaisvinsite Jūsų viduje esantį potencialą ir susikursite gyvenimą, apie kokį svajojate. Dirbsime kartu, kad sukurtumėte ilgalaikius pokyčius Jūsų asmeniniame ar profesiniame gyvenimej

Koučingas Jums tinka, jei:

 • Jei esate nusiteikę daryti teigiamus pokyčius ir esate pasirengę įdėti reikiamų pastangų.
 • Esate atviri naujų požiūrio kampų patyrinėjimui, iššūkio metimui savo įsitikinimams ir savo vidinio augimo priėmimui.
 • Vertinate koučerio profesionalų palaikymą ir lydėjimą, padedantį įveikti sudėtingas situacijas, siekiant tikslų.
 • Esate pasirengę prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus, bei tapti savo pozityvių pokyčių varomąją jėga.
 • Jūs suprantate kaip svarbu susikurti darbo ir asmeninio gyvenimo balansą ir esate nusiteikęs suteikti prioritetą rūpinimuisi savimi, asmeninei ir emocinei gerovei.

Taip, jau laikas koučingo sesijai!

Suteikite sau palaikymą ir išlaisvinkite savo potencialą – prisijunkite ar atvykite į koučingo sesiją ir pradėkite savo pokyčių kelią į sėkmę šiandien!

Nuo ko pradėti?

Pirmas žingsnis: užgiregistruokite įvadinei koučingo sesijai

Išsirinkite Jums tinkamą laiką interneto kalendoriuje ir užsiregistruokite. Registracijos žinutėje pažymėkite kur norėtumėte koučingo sesijos: Vilniuje, Kaune ar internetu. Artimiausią darbo dieną su jumis susisieksiu, pateikdama daugiau detalių dėl susitikimo koučingo sesijai. Jei susitiksime gyvai, mokėjimo būdus sutarsime susitikę, o jei susitiksime internetu, tuomet laukčiau mokėjimo iki sesijų pradžios. 

Antras žingsnis: bendradarbiavimas ir įsitraukimas koučingo sesijose
Koučingo kelias visada prasideda nuo pirmos įvadinės sesijos. Ar jai reikia ruoštis? Jei norite ir galite, pasižymėkite šiuo metu Jus slegiančias mintis ar erzinančias situacijas. Įvadinės sesijos metu susipažinsime ir aptarsime Jūsų poreikius, lūkesčius, savijautą ir esamą situaciją. Jūsų patirtis šioje koučingo sesijoje leis suprasti ir pajausti ar mums pakeliui link jūsų siekių. Nusprendę dirbti kartu, tiek pirmoje, tiek ir kitose sesijose gilinsimės į jūsų siekių, norų supratimą, atrasime sritis, kuriose jums reikia palaikymo. Koučingo sesijose išsikelsite Jums prasmingus tikslus, įsivardinsite  jų savybes ir suplanuosite žingsnius jiems pasiekti, atitinkančius Jūsų unikalius poreikius. Šis procesas suteiks aiškų koučingo sesijų planą ir padės stebėti jūsų progresą.

Trečias žingsnis: pokyčių įgyvendinimas ir tikslo pasiekimas

Bendradarbiausime koučingo sesijose, kuriose spręsime visas kliūtis ar iššūkius, su kuriais galite susidurti. Palaikysiu, padėsiu išlaikyti kryptį ir pasiūlysiu koučingo įrankius, padėsiančius įveikti kliūtis ir susitelkti ties tikslais. Šiame kelyje, kartu pasidžiaugsime  jūsų pasiekimais, mokysimės iš nesėkmių ir jei prireiks tobulinsime savo požiūrį. Mūsų koučingo kelionės pabaigoje įgysite vertingų įgūdžių, įžvalgų ir pasitikėjimo siekti tolesnio asmeninio augimo.

Išsirinkite tinkamą laiką

Ženkite pirmą žingsnį, siekiant Jūsų tikslų, užsiregistruodami įvadinei koučingo sesijai. Atraskite individualizuotus sprendimus ir įgalinkite save sėkmei. Dabar!