Renata Kaleinikovė

Nekantrauju pasikalbėti. Susisiekime

Norite susisiekti ar turite klausimų apie koučingo paslaugas? Lauksiu Jūsų žinutės.

Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų? Čia rasite atsakymus, į dažniausiai užduodamus klausimus, kurie padės pasirinkti ir apsispręsti.

Koučingas tinka tada, kai norite pokyčių, kai norite imtis veiksmų, kad pasikeistų situacija, pasikeistų savijauta, išsikeltumėte tikslus ir norite geriau suprasti kaip ir kur link judėti iš dabartinės situacijos. 

Dažniausiai dirbu su klientais, tiek vyrais, tiek moterimis, kurie ieško išeičių iš sudėtingų situacijų gyvenime, gilesnio savęs pažinimo, vidinio augimo, darnių santykių (at)kūrimo ir tikslų siekimo asmeniniame gyvenime ir darbe (studijose, darbe, versle). Žmonės, kuriems padedu, patiria skirtingas situacijas, dirba įvairiose srityse, turi individualias patirtis, tačiau juos sieja emocinės gerovės (at)kūrimo, asmeninio ir profesinio augimo siekis. Koučingo sesijose kartu bendradarbiaujame, kad būtų įvardintos jų stiprybės, įveikti iššūkiai ir atrasti būdai pasiekti jų tikslus.

Gilesniam savęs pažinimui ir pokyčiams pasiekti reikia laiko, tad dažniausiai koučingo sesijos užtrunka nuo 5 iki 20 savaičių. Jums tinkančią koučingo programos trukmę aptarsime individualiai, pirmosios koučingo sesijos metu.

Patirtis koučingo sesijose, padės geriau suprasti ir išreikšti save, atrasti savo stiprybes, potencialą, pašaukimą ir tikslus, atrasti gyvenimo ir darbo balansą, saugotis nuo perdegimo, pažinti savo ribas, prisiimti už jas atsakomybę, pradėti labiau rūpintis savimi, kurti ir palaikyti pagarbius ir sveikus santykius, rasti išeitis manipuliatyviuose santykiuose, atrasti įpročius, kurie šiandien labiau trukdo, nei padeda ir juos pakeisti, priimti įsisąmonintus sprendimus ir veikti.

Koučingo sesijos vyksta susitikus gyvai, Vilniuje ir Kaune, o taip pat nuotolinėse sesijose, naudojantis įvairiomis programomis (Teams, Google Meet, Skype). Koučingo sesijų trukmė 1 val. Kai kurioms koučingo sesijoms, pavyzdžiui, veiksmų plano sesijai, reikalingas ilgesnis laikas, nuo 1,5 iki 2 val., apie tai susitariama iš anksto.

Rezultatams pasiekti yra svarbus abipusis bendradarbiavimas. Dėl to saugiai, atvirai ir giliai Jūsų kelionei į save koučingo sesijose sukursiu Jums saugią aplinką ir užtikrinsiu konfidencialumą.  O Jus pakviesiu nuoširdžiai pažvelgti į save, pripažinti tai, kas svarbu, jautru ir apie tai pasikalbėti koučingo sesijoje.

Pasirinkimas tarp asmeninio koučingo ir terapinio koučingo priklauso nuo to, kokia pagalba ir palaikymas jums yra labiau tinkami ir kurie iššūkiai ar problemas norite spręsti.

Asmeninis koučingas dažniausiai yra orientuotas į asmeninį augimą, karjeros tobulinimą, asmeninių tikslų pasiekimą ir įgalinimą. Asmeninis koučingas dažniausiai sutelkia dėmesį į ateitį, nustatant tikslus, strategijas ir veiksmus, kurie padės pasiekti norimus rezultatus.

Terapinis koučingas dažniau yra skirtas emociniams ir psichologiniams iššūkiams spręsti. Tai gali apimti problemas, susijusias su emocine būsena, stresu, nerimu, liūdesiu, savęs vertinimu, santykiais ir emocine gerove. Terapinis koučingas gali būti plačiau orientuotas į dabartį ir praeitį, siekiant suprasti šaltinius ir priežastis, dėl kurių kilo tam tikros problemas, ir padėti klientui per jas peržengti bei pasiekti gerovės ir emocinio balanso.

Svarbu pabrėžti, kad šie du koučingo tipai gali būti tarpusavyje susipynę ir dažnai naudojami kaip papildomi metodai, priklausomai nuo kliento poreikių.