Renata Kaleinikovė

Koučingas - asmeniniam augimui

ir emocinei gerovei

Jei ieškote atsakymų dėl savo savijautos, atsakymų dėl pasirinkimų darbe ir gyvenime, būdų kaip kurti ar atkurti darnius santykius, atrsati savo norimą savirealizaciją ar pasiekti naujų tikslų karjeroje, pasikalbėkime. Padėsiu surasti daugiau aiškumo situacijoje ir palaikysiu pokyčių, siekiant savo norų ir tikslų įgyvendinimo.

ABC_4697-Edit-10

Asmeninis koučingas

Asmeninis palaikymas ir lydėjimas koučingo sesijose padės įveikti sunkumus santykiuose, tiek darbe, tiek namuose, padės geriau pažinti savo asmenines ribas, suvokti savo baimes, ribojančius įsitikinimus ir išsilaisvinti nuo jų, atrasti naujai savo stipriąsias puses, susigrąžinkite pasitikėjimą savimi, pažvelgti į situacijas iš šalies, suvokti savo reakcijas, atrasti naujas išeitis ir pasiekti norimus tikslus. 

Mano patirtis ir koučingo technikos leis sukurti saugią, jaukią terapinę atmosferą bei pritaikyti jums tinkantį koučingo stilių. Darbas nuoširdžioje, šiltoje ir įžvalgioje koučingo sesijoje lydės jus link pozityvių pokyčių gyvenime. Pradėkime jūsų pokyčių kelią.

Prioritetai mano gyvenime ir planas tikslui pasiekti

Koučingo sesijose buvo  taiklūs ir nuoseklūs klausimai,  tvirtas pokalbio krypties išlaikymas, jaučiausi laisvai, norėjosi išsikalbėti. Tuo metu buvau pasimetusi tarp daug veiklų ir norinti padėti kitiems, nes patys to nepadarys arba nėra kam daryti. Koučingo sesijose pavyko išsigryninti pagrindinį tikslą, susidėlioti prioritetus, suprasti, kokios iki koučingo susiplanuotos veiklos eikvodavo mano energetinius resursus. Atsirado naujas kvėpavimas, motyvacija skirti didesnį dėmesį man svarbiausioms veikloms. Tikrai rekomenduoju, norintiems susidėlioti prioritetus ir išsigryninti tikslus.

Evelina

Procesų valdymo konsultantė

ABC_4828-Edit-22

Terapinis koučingas

Terapinis koučingas padės sumažinti patiriamą stresą, įtampą, nerimą, atrasti būdus kaip galite saugoti save nuo pervargimo ir perdegimo, atrasti vidinę ramybę ir pasitikėjimą, prisiimant atsakomybę už savo pasirinkimus gvenime. Žingsnis po žingsnio einant šiuo keliu galite atrasti tai, kas jus sekina ir žengti sąmoningus žingnius link to, kas įkvepia ir kuria prasmę kasdienybėje.

Gilesnis savęs pažinimas leis atpažinti savo reakcijas ir sąmoningai pasirinkti kaip norite reaguoti, atrasti jums tinkačius būdus įveikti stresą ir įtampą, geriau suprasti ir kitus jus supančiuose santykiuose, išstrūkti iš sudėtingų situacijų, kuriuose jaučiatės užstrigę. Profesionaliai ir jautriai jus lydėsiu koučingo sesijose link pozityvių ir kuriančių prasmę pokyčių jūsų gyvenime.

ABC_4678-Edit-6

Mokymai

Edukacijos savęs pažinimo ir emocinės gerovės temomis leis giliau pažinti save, suprasti tai, kas motyvuoja, sustiprinti pasitikėjimą savimi, pažvelgti į svarbiausias savo gyvenimo sritis iš saliese, suvokti kokiais algoritmais naudodamiesi, pasirenkame ir priimdami sprendimus gyvenime. Mokymai tiek suaugusiems, tiek vaikams. 

Daugiau sąmoningų pasirinkimų gyvenime atnešusi koučingo patirtis

Koučingo sesijose užduoti klausimai, išklausymas ir palaikymas, turėjo didelę reikšmę mano vidiniam augimui. Padėjo įsivardinti savo tikslus, kurie visai čia pat, savo vertybes ir įsitikinimus, kurie blokuoja dabartį ir kamp juos galiu pakeisti. Patirtis koučingo sesijose leido atrasti daugiau pasitikėjimo savimi. Koučingą rekomenduoju žmonėms, turintiems klausimų, į kuriuos neranda atsakymo. Puiku, kai galima tikslingai pasikalbėti apie save ir atrasti tas būsenas, kurios trukdo tobulėti.

Radvilė

Meno terapeutė

Renata Kaleinikove

Kaip manote, ar jau esate pasiruošę pokyčiams, kurie padės pasiekti tai, ko norite?

Kviečiu į koučingo sesijas, kuriose atrasite būdus kaip galite gyventi gyvenimą, apie kokį svajojate, pasiekti jums prasmingus tikslus, sustiprinti pasitikėjimą, atrasti vidinę ramybę ir (at)kurti emocinę gerovę. Pasirinkite Jums tinkamą laiką pirmajai koučingo sesijai, pasikalbėkime ir susitarkime, kaip mano teikiamos koučingo paslaugos gali padėti Jums pasiekti savo tikslus.