Sėkmės istorijos

Prioritetai gyvenime, tikslas ir planas

Koučingo sesijose buvo taiklūs ir nuoseklūs klausimai,  tvirtas pokalbio krypties išlaikymas, jaučiausi laisvai, norėjosi išsikalbėti. Tuo metu buvau pasimetusi tarp daug veiklų ir norinti padėti kitiems, nes jie patys to nepadarys arba nėra kam daryti. Koučingo sesijose pavyko išsigryninti pagrindinį tikslą, susidėlioti prioritetus, suprasti, kokios iki koučingo susiplanuotos veiklos eikvodavo mano energetinius resursus. Atsirado naujas kvėpavimas, motyvacija skirti didesnį dėmesį man svarbiausioms veikloms. Tikrai rekomenduoju, norintiems susidėlioti prioritetus ir išsigryninti tikslus.

Evelina

Procesų valdymo konsultantė

Daugiau sąmoningų pasirinkimų gyvenime

Koučingo sesijose užduoti klausimai, išklausymas ir palaikymas, turėjo didelę reikšmę mano vidiniam augimui. Padėjo įsivardinti savo tikslus, kurie visai čia pat, savo vertybes ir įsitikinimus, kurie blokuoja dabartį ir kaip juos galiu pakeisti. Patirtis koučingo sesijose leido atrasti daugiau pasitikėjimo savimi. Koučingą rekomenduoju žmonėms, turintiems klausimų, į kuriuos neranda atsakymo. Puiku, kai galima tikslingai pasikalbėti apie save ir atrasti tas būsenas, kurios trukdo tobulėti.

Radvilė

Meno terapeutė

Koučingas padėjo išjudėti užstrigus

Koučingas padėjo įveikti daug iššūkių, susidėlioti ko aš noriu šiame savo gyvenimo etape, sąmoningai priimti sprendimus, išsigryninti tikslus, susiplanuoti veiksmus jiems pasiekti ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Koučingo sesijose patiko profesionalūs, tvirti, bet jautrūs klausimai, lydintys link gilesnio savęs pažinimo ir aiškumo to, ko aš noriu.  Esu dėkingas už patirtį koučingo sesijose, kuriose radau  įkvėpimą siekti savo tikslų, supratau kokie jie man svarbūs ir kaip kiekvieną dieną mano veiksmai prisideda prie jų pasiekimo.

Aivaras

Muzikos atlikėjas

Daugiau pasitikėjimo savimi ir kitais, kuriant santykius

Koučingas padėjo man geriau suprasti save, atpažinti savo elgseną, kai nesąmoningai pasirenku įprastas ir man jau nebenaudingas strategijas, trukdančias kurti santykius. Koučingo sesijų metu atradau, ką galiu daryti, kad kurčiau gražius santykius su save antra puse.

Linas

Pardavimų vadybininkas

Koučingo dėka sustiprinau pasitikėjimą savimi

Atėjau į koučingo sesijas man sunkiu metu dėl santykių su savo antra puse. Koučingas padėjo suprasti kaip galiu labiau pasirūpinti savimi, ypač kai jaučiuosi nesaugi. Koučingo sesijose galėjau išgirsti save, ko aš noriu, o ne ko nori kiti, kad daryčiau. Sustiprėjo pasitikėjimas savimi. Galėjau priimti sprendimą, kuris man svarbus, ir pradėti to siekti mažais žingsneliais.

Indrė

Grožio specialistė

Koučingas padėjo išsaugoti santykius

Prieš kreipiantis koučingo, patyriau daug įtampos ir nerimo dėl santykių su antrąja puse. Norėjau, kad viskas susitvarkytų, bet nežinojau kaip tą padaryti. Koučingo sesijose geriau pažinau save, savo įpročius reaguoti situacijose, kai viskas vyksta ne pagal planą. Tai leido suprasti, ką galiu daryti kitaip, kad sugebėčiau išsaugoti ir kurti santykius.

Žydrūnas

Programuotojas

Renata Kaleinikove

Kaip manote, ar jau esate pasiruošę pokyčiams, kurie padės pasiekti tai, ko norite?

Kviečiu į koučingo sesijas, kuriose atrasite būdus kaip galite gyventi gyvenimą, apie kokį svajojate, pasiekti jums prasmingus tikslus, sustiprinti pasitikėjimą, atgauti vidinę ramybę ir taip (at)kurti emocinę gerovę. Pasirinkite Jums tinkamą laiką pirmajai koučingo sesijai, kurioje pasikalbėsime ir susitarsime, kaip mano teikiamos koučingo paslaugos gali padėti Jums pasiekti tai, ko norite.

UŽSIREGISTRUOKITE KOUČINGO SESIJAI